SDP
Porin Sosialidemokraattinen Kunnallisjärjestö ry

Porin Sos.dem. Kunnallisjärjestön hallitus 2021-2022 

 

  Puheenjohtaja
Esa J. Wahlman
Pietniementie 41, 28660 PORI
Puh. 050 60 841, (02) 637 7744
esa.wahlman@gmail.com
 

Varapuheenjohtaja
Rauli Taimi
Hallituskatu 2 as 8, 28100 Pori
Puh. 050 5334139
rauli.taimi@saunalahti.fi

 

 

 

Anne Jakonen
Luodontie 4 F55, 28330 Pori
puh. 050 3007 623
anne.jakonen@pori.fi 

Sami Hietaharju
Tuulihaukantie 7, 28200 Pori
Puh. 050 304 5923
sami.hietaharju@dnainternet.net

 
 

Ari Vaitiniemi
Katinpolku 3 29600 Noormarkku
Puh. 050 4552869
ari.vaitiniemi@gmail.com

  Rauno Vesivalo
Hankreetintie 336, 28600 Pori
Puh. 040 5874346
rvesivalo@gmail.com
  Mirva Heino
Hallituskatu 2 as 8, 28100 Pori
Puh. 044 5304430
mirva.heino@tukiranka.fi
 

Toni Sulameri
Kirkkokatu 40, 28900 Pori
Puh. 050 524 9609
toni.sulameri@hyotytuuli.fi

Kimmo Hohkala
Haantie 2, 28600 Pori
Puh. 044 701 1910
kimmo.hohkala@pori.fi

  Kirsi Sandberg
Vanha Maantie 39 as 1, 28800 Pori
Puh. 040 5577 565
kirsi.sandberg@pp.inet.fi
   
 

Neea Kähkönen
Puh. 040 0784 194
neea.kahkonen@hotmail.com

 

 

 

 

Jouni Södergård
Harjavallantie 201, 29250 Nakkila
Puh. 046 5736252
jouni_sodergard@msn.com

   
 

Sihteeri ja taloudenhoitaja
Esko Ahola
Annankatu 24 as 9, 28100 PORI
Puh. 050 61881
esko.ahola (at )outlook.com


   
 


 

   
   
 

 

   
   
   
 

 

 

 

 

Haluatko mukaan