SDP
Porin Sosialidemokraattinen Kunnallisjärjestö ry

Porin Sos.dem. Kunnallisjärjestön hallitus 2021-2022 

 

  Puheenjohtaja
Esa J. Wahlman
Puh. 050 60 841, (02) 637 7744
esa.wahlman@gmail.com
 

Varapuheenjohtaja
Rauli Taimi
Puh. 050 5334139
rauli.taimi@saunalahti.fi

 

 

 

Anne Jakonen
puh. 050 3007 623
anne.jakonen@pori.fi 

Sami Hietaharju
Puh. 050 304 5923
sami.hietaharju@dnainternet.net

 
 

Ari Vaitiniemi
Puh. 050 4552869
ari.vaitiniemi@gmail.com

  Rauno Vesivalo
Puh. 040 5874346
rvesivalo@gmail.com
  Mirva Heino
Puh. 044 5304430
mirva.heino@tukiranka.fi
 

Toni Sulameri
Puh. 050 524 9609
toni.sulameri@hyotytuuli.fi

Kimmo Hohkala
Puh. 044 701 1910
kimmo.hohkala@pori.fi

  Kirsi Sandberg
Puh. 040 5577 565
kirsi.sandberg@pp.inet.fi
   
 

Neea Kähkönen
Puh. 040 0784 194
neea.kahkonen@hotmail.com

 

 

 

 

Jouni Södergård
Puh. 046 5736252
jouni_sodergard@msn.com

   
 

Sihteeri ja taloudenhoitaja
Esko Ahola
Puh. 050 61881
esko.ahola (at )outlook.com


   
 


 

   
   
 

 

   
   
   
 

 

 

 

 

Haluatko mukaan